Apartman Giriş Kapıları

Birçok kültürde apartman giriş kapısı toplumlar için tarihi, mimari, sanatsal anlamlar içerir. Bundan dolayı giriş kapısı hem sokaktan geçenler için hem de misafirleriniz için olmasını beklediğiniz o ilk izlenimin anahtarıdır. Bununla birlikte kapı seçiminin şüphesiz en hassas noktası güvenlik unsurudur. Birçok aileye ev sahipliği yapan apartmanlarda giriş kapısının sağlam olması olabilecek tüm dış etkenlere karşı binanızı koruyacak ve hırsızlık gibi istenmeyen durumlar için caydırıcılık avantajı sağlayacaktır. Apartmanlar yapı itibari ile içerisinde birçok hanenin bir arada yaşadığı konutlardan oluşan bir yapıdır. Gün içerisinde binanın tanıdık yabancı birçok ziyaretçisi olacaktır. Hanelerin huzurla yaşaması için apartman giriş kapısı tercihinde sektöründe lider olan ve başarısı kanıtlanmış bir firmadan hizmet almanızda fayda vardır. Boyut Kapı olarak uzun süredir yüksek inovasyonla ürettiğimiz kaliteli ürünleri sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizden destek almak için iletişim bölümünde yer alan numaralardan ulaşmanız yeterli olacaktır.

Apartman Giriş Kapısı Nasıl Olmalıdır?

Apartman giriş kapısı içinde yaşayan hane halkının dünya ile bağlantısını sağlar. Apartmanınıza gelecek misafirler için onları ilk karşılayacak olan da onlar olacaktır. Binanızın tasarımı ile uyumlu bir kapı olması görüntü açısından binanızın değerini en çok arttıracak unsurlardan bir tanesidir. Bununla beraber apartman giriş kapısı için güvenlik ve sağlamlık sizi istenmeyen durumlardan korumak ve güvenle yaşamanıza yardımcı olmak için olmazsa olmazlardır. Apartman giriş kapısı seçerken hem görüntü hem kalite açısından en iyi model için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Güvenlik için mutlaka TSE ve CE gibi kapının güvenliği konusunda bağımsız kuruluşlardan onaylı olup olmadığına ve tüm kalite test aşamalarından geçtiğinden emin olmanızda fayda vardır. Kapı kilit kalitesi için son inovasyon teknolojilerinin kullanıldığı bir firma ile çalışmanız ileriye dönük olarak da size büyük avantaj sağlayacaktır. Apartman kapısı modelleri için önemli olan bir diğer husus ise dekorasyona uygunluktur. Apartman girişinin özelliklerine ve dekorasyonuna uygun bir giriş kapısı tercih edilmelidir. Çelik, ahşap kaplama, ferforje kapılar tercih edebilirsiniz. Cam, ayna, ferforje ve çelik gibi malzemelerin bir arada kullanıldığı modeller de bulunmaktadır. Ancak bu şekilde üretilen bina dış kapı modelleri diğer kapı modellerine göre daha yüksek fiyata sahiptir. Bundan dolayı tüm güvenlik ve sağlamlık faktörlerini göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.
ell 057 kompozit yuzey
segg 125 lake boya yuzey

Apartman Giriş Kapısı Fiyatları Ne Kadar?

Apartman giriş kapısı tasarımında en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de şüphesiz dış etkenlere karşı binanızı koruyacak sağlamlık önlemleri ve güvenlik teknolojileri olacaktır. Çelik kapılar hem estetik görünümleri hem de güvenli yapıları itibariyle en güvenli dış kapı modelleri arasında ilk sırada tercih edilmektedir. Dış kapıda kullanılan çelik miktarı arttıkça ücretlendirme de malzeme ücreti sebebiyle artış gösterir. Ahşap kapılar doğal ve estetik görünümü ile çelik kapıya göre fiyatta avantaj sağlasa da uzun ömürlü olması için harcayacağınız bakım ücretlerini göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Bunların dışında cam, ayna, ferforje ve çelik gibi malzemelerin bir arada kullanılarak üretilen bina dış kapı modelleri diğer kapı modellerine göre daha yüksek fiyata sahiptir. Görsel olarak şık bir duruşa sahip olan bu kapılar yeni nesil tasarım çizgilerine göre üretildiği için ve malzemeden kaçılmadığı için fiyat olarak yüksektir.

Boyu kapı olarak müşterilerimizin tercihi yönünde olabilecek en iyi üretim süreci için en kaliteli ürünleri seçiyoruz ve bunları yaparken inovasyonu her zaman ilk sırada tutuyoruz. Bununla bitmiyor, en iyi giriş kapılarını en uygun ücretlerle sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Fiyat bilgisi için web sitemizde bulunan ürün kataloğumuzu inceleyebilir detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Apartman Giriş Kapıları Ne Kadar Güvenli?

Apartman giriş kapısı için en güvenli kapı tercihi çelik kapılar olacaktır. Dış kapı üretiminde kullanılan çelik miktarı ne kadar fazla olursa kapının sağlamlığı o kadar artmış olur. Boyut Kapı farkı ile “Arttırılmış Güvenlik Konseptini” uygulayarak ürettiğimiz sağlam kilit sistemleri kullanılarak tasarlanmış çelik gövdeli kapılar ile bina sakinlerinin huzur içinde yaşamalarının zeminini hazırlıyoruz. Kullandığımız kilit sistemleri ile yalnızca sizleri hırsızlık gibi olumsuz durumlardan korumakla kalmıyor aynı zamanda yangın gibi acil durumlar için de çelik paneller ile sizlere güvenli bir bariyer sağlıyoruz. Tasarımda kullandığımız tüm malzemelerin darbeye dayanıklı ve uzun ömürlü olması için ar-ge birimimiz ile sizler için çalışıyoruz. Boyut kapı olarak önceliğimiz daima sizin güvenliğiniz. Doğru imalat, doğru ölçü, doğru montaj ile doğru kapı bölümlerine yapılan doğru takviyeler apartman giriş kapısı için sağlamlığı belirleyen en önemli faktörlerdir. Bu açıdan biz Boyut Çelik Kapı ürünlerinde “Arttırılmış Güvenlik Konseptini” uygulayarak güvenliği yüksek ürünler üretiyoruz. Boyut teknoloji ve Ar-Ge birimimizin çalışmalarından her ürünümüzde olduğu gibi bina dış kapı tasarımında da tam fayda sağlıyoruz.
endi 138
cix 026

Apartman Giriş Kapısı Montajı Nasıl Yapılır?

Boyut Kapı olarak size çok yakınız. Üretimini Kayseri’deki fabrikamızda yaptığımız ürünlerimize Türkiye’nin birçok ilinde bulunan mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. Bunun dışında Türkiye’nin kapı üreticisi olarak ülkemizin tüm illerine gönderim sağlamaktayız. Boyut kapı olarak müşterilerimizin tercihi yönünde olabilecek en iyi hizmeti vermeye çalışıyor ve apartman giriş kapısı için montajı da bu sürece dahil ediyoruz. Bizim için üretim kadar teslimat süreci ve satın aldığınız ürünü güvenle kullanmanız da oldukça önemli. Apartman giriş kapısı montajı ise süreç itibariyle oldukça kısa ve basittir. Dilerseniz uzaktan destek alarak montaj sürecinde de Boyut Kapı farkından yararlanabilirsiniz Daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünde yer alan numaradan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Apartman Giriş Kapısı Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Binaların giriş kapısını seçerken doğru modeli seçmek oldukça önemlidir. Birçok kültürde apartman giriş kapısı toplumlar için tarihi, mimari, sanatsal anlamlar içerir. Bundan dolayı giriş kapısı seçilirken binanın mimarisiyle uyumlu, göz alıcı ve göz dolduran bir apartman giriş kapısı modeli seçmek misafirler için zengin bir ilk izlenimin anahtarıdır. Bununla birlikte kapı seçiminin şüphesiz en hassas noktası güvenlik unsurudur. Birçok aileye ev sahipliği yapan apartmanlarda giriş kapısının sağlam olması olabilecek tüm yabancı risklere karşı binanız için caydırıcılık avantajı sağlayacaktır. Günümüzde modern güvenlik teknolojileri ile üretilen apartman giriş kapısı için ölçüler, kullanmak istediğiniz tasarıma göre değişkenlik gösterir. Apartman giriş kapısı boyut olarak binanızın tasarımına uygun olmak kaydıyla ne kadar geniş olursa o kadar dikkat çekici olacak ve binanıza değer katacaktır. Çelik apartman giriş kapısı sağlam duruşunun yanı sıra estetik görünümü desteklerken isteğinize göre ferforje, cam ya da ahşap gibi malzemelerin birleşimiyle de tasarlanmaktadır. Daha detaylı bilgi için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz ve hayalinizdeki apartman giriş kapısı ölçülerini ve diğer tüm detaylarını beraberce belirleyebiliriz.
karma 515

Teklif Alın